O firmie

Dobry serwis samochodowy w Międzyświeciu

Serwis samochodowy Sławomir Nieckarz Mechanika Pojazdowa w Międzyświeciu, działa na rynku motoryzacyjnym od 1999 roku. Wiele lat temu zaczynaliśmy od małego warsztatu. Obecnie w naszym serwisie znajdziesz cztery wysoko wyspecjalizowane stanowiska pracy, z nowoczesnym wyposażeniem i wykwalifikowanym zespołem. Ciągle się rozwijamy i nawiązujemy nowe współprace biznesowe po to, aby zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług w najlepszej cenie.

W naszym warsztacie świadczymy pełen zakres usług związanych z naprawami samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkich marek. Specjalizujemy się w ogólnej mechanice oraz diagnostyce samochodowej, a także serwisie ogumienia. Współpracujemy z ponad 250 dostawcami części, narzędzi warsztatowych i sprzętu diagnostycznego.

Zobacz naszą ofertę »

Sławomir Nieckarz Mechanika Pojazdowa - zespół pasjonatów

Nasi mechanicy i diagności samochodowi, mimo że posiadają wieloletnie doświadczenie, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Idziemy krok w krok za zmieniającą się motoryzacją, szkolimy się w nowych rozwiązaniach technologicznych, testujemy nowoczesne urządzenia do diagnostyki i napraw - ogólnie mówiąc: nie boimy się nowego! Bez względu na to, czy jeździsz 20-letnim Fordem czy nową hybrydową Toyotą, jeśli szukasz dobrego serwisu samochodowego w Międzyświeciu - zapraszamy!

Naszym Klientom zapewniamy:

  • Konkurencyjne ceny

  • Szybką naprawę bez kolejek

  • Samochód zastępczy lub transport

  • Pełną kontrolę kosztów naprawy

Części, z którymi daleko zajedziesz

Kadra i dobry sprzęt to tylko połowa sukcesu. Abyś mógł cieszyć się z fachowej naprawy swojego auta, potrzebne są jeszcze do tego solidne podzespoły! Dlatego w naszym serwisie masz do wyboru:

  • części oryginalne,
  • części zamienne znanych marek, dedykowane do Twojego modelu (po numerze VIN),
  • nowoczesne podzespoły zamienne marki ProfiPower.

To Ty decydujesz, które z nich trafią do Twojego samochodu podczas naprawy.

Jesteśmy transparentni w kosztach naszych usług. Zawsze pytamy klienta przed podjęciem decyzji o dodatkowych naprawach. Doradzamy również, jeśli dana część nie wymaga jeszcze wymiany - nie narażamy na niepotrzebne wydatki.

Jeśli chcesz mieć sprawne auto i pieniądze w portfelu, odwiedź nasz serwis!

Skontaktuj się »